Pracownik administracyjno - biurowy

Nasze Lokum Sp. z o.o.

41-605 Świętochłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się sprzedażą antyków poszukuje pracownika administracyjno - biurowego na pełen etat.

Wymagania

Wymagana jest jest bardzo dobra znajomość i umiejętność posługiwania się programami komputerowymi takimi jak m.in.: Microsoft Office czy Subiekt, mile widziane doświadczenie w pracy z programami księgowymi.
Konieczność znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym.
Konieczna jest miła aparycja, pozytywna energia i chęć do pracy i rozwoju osobistego.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się skupem , renowacją oraz sprzedażą mebli antycznych. Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 800PLN - 2 100PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
owszem
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa