Pracownik administracyjno-biurowy/Asystentka w biurze rachunkowym

ACM-SYSTEM Sp. z o.o.

51-117 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

• pomoc w obsłudze administracyjnej biura rachunkowego (dbanie o prawidłowość i terminowość obiegu dokumentów oraz korespondencji przychodzącej
i wychodzącej),
• pomoc w bieżących zadaniach biura z zakresu księgowości, kadr i płac
• wprowadzanie i weryfikacja danych w systemie REWIZOR GT,
R2Płatnik, Płatnik ZUS
• obsługa urządzeń biurowych,

Oferujemy:

• umowę o pracę na czas określony,
• szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego i poznanie specyfiki pracy w biurze rachunkowym,
• pracę w miłej atmosferze pod okiem specjalistów z zakresu księgowości, kadr i płac

Wymagania

Wymagania

• wykształcenie min. średnie,
• obsługa komputera (MS Office),
• dynamizm w działaniu,
• umiejętność pracy w zespole,
• dokładność, rzetelność.
• gotowość do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin,
• zdolności analityczne,
• samodzielności i doskonałych umiejętności organizacyjnych,
• obowiązkowości i zaangażowania w powierzone zadania,
• umiejętności pracy pod presją czasu, podzielności uwagi,
• wysokiej kultury osobistej.

Prezentacja firmy

Kompleksowa obsługa firm
KSIĘGOWOŚĆ-PIT-CIT-VAT-KADRY I PŁACE-ZUS

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 680PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uznaniowa/nagroda
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat