Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • doświadczenie przy pracy produkcyjnej
  • odpowiednia postawa w pracy i poza pracą
  • komunikatywna znjaomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • chęć do pracy
  • prawo jazdy mile widziane!

Oferujemy:

  • dobrą pensję
  • w pensję wliczone są już koszty zakwaterowania, transportu z i do pracy oraz ubezpieczenia
  • pensja wypłacana co tydzień
  • ubezpieczenie i zakwaterowanie

Od 2001 roku pracujemy z polskimi pracownikami i jesteśmy członkiem holenderskich związków zawodowych NBBU.

Posiadamy również certyfikat NEN 4400, który spełnia wymogi większości obowiązujących układów zbiorowych.

Prezentacja firmy

Firma Jobs4europe to miedzynarodowa agencja posrednictwa pracy, k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji