Pracownicy pomocniczy w dziale produkcyjnym oraz magazynie

Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.

Warszawa Żerań, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy kandydatów w ramach umowy zlecenie jako wsparcie w działach produkcyjnych oraz magazynie:

Wymagania

Oferujemy:

  • Współpracę w okresie maj - sierpień 2017 z możliwością stałego zatrudnienia dla wybranych, najlepszych osób
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Bezpieczne i higieniczne warunki w bardzo nowoczesnym laboratorium produkcyjnym

Do Twoich głównych zadań należeć będą (w zależności od docelowego Działu):

  • Prace pomocnicze w działach produkcyjnych, precyzyjne prace manualne
  • Przygotowywanie i dostarczanie materiałów dla produkcji
  • Kompletowanie zamówień dla klientów (półproduktów, soczewek gotowych, opraw okularowych)
  • Pomoc w rozkładaniu produktów w odpowiednich lokalizacjach w magazynie
  • Dbanie o jakość produktów oraz terminowość zamówień
  • Przestrzeganie i postępowanie zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami oraz zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy

Oczekujemy od Ciebie:

  • Dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Silnej motywacji do pracy, zaangażowania
  • Dokładności i sumienności
  • Mile widziane doświadczenie zdobyte w obszarze produkcji (w dowolnej branży) i/lub w magazynie

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą, prosimy o przesłanie swojego CV poprzez portal Infopraca lub dostarczenie osobiście:

Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o., Dział Personalny,

ul. Annopol 3, 03-236 Warszawa

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 02.101.926).”

Prezentacja firmy

Essilor Optical Laboratory Polska jest częścią międzynarodowego koncernu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Inne