Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Headhunters działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży budowlanej, specjalizującej się we wznoszeniu budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, poszukuje kandydatów na stanowiska:

Zbrojarza

Cieśli budowlanego

Zakres obowiązków:

  •  prace budowlane

Oferujemy:

  • pracę od początku października
  • formę zatrudnienia dogodną dla pracownika (do ustalenia z pracodawcą podczas rozmowy kwalifikacyjnej)
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 4 - 5 tys./netto/ miesięcznie
  • pracę przy dużym projekcie

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy w budownictwie
  • chęci do związania się z jednym pracodawcą na dłuższy okres czasu
  • dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie