Opis stanowiska pracy

Firma TRASMO poszukuje pracowników do budowy na Mazurach, w okolicach Giżycka (ok. 10 km):

  •  płytkarz
  •  murarz-tynkarz
  •  pracownik dociepleń
  •  pracownik do zabudowy płyt kartonowo-gipsowych
  •  instalator wody, kanalizacji, wentylacji i centralnego ogrzewania.

Firma zapewnia zakwaterowanie.

Forma zatrudnienia – pierwsze dwa tygodnie umowa zlecenie, później możliwość zawarcia umowy o pracę.

Wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji. Stawka roboczogodziny 12-18 zł.

Dla posiadających działalność gospodarczą istnieje możliwość zlecenia robót.

Prezentacja firmy

Firma budowlana TRASMO.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
12PLN - 18PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie