Pracownica / Pracownik Produkcji

BMZ Poland Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

BMZ Poland Sp. z o.o., jest częścią międzynarodowej korporacji założonej w 1994 r. w Niemczech. Obecnie jest liderem wśród europejskich producentów zestawów bateryjnych dla przemysłu ogrodniczego i medycznego. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji inteligentnych systemów podtrzymywania energii.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Praca przy produkcji polegająca na montowaniu drobnych elementów w zestawy na bazie baterii;
  • System Dwuzmianowy.
  • Wymagania:
  • Dokładność, samodyscyplina oraz punktualność;
  • Mile widziane zdolności manualne;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz bezkonfliktowość;
  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy;
  • Dojazd na miejsce pracy we własnym zakresie.

Wymagania:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Zatrudnienie w 5-10 osobowych zespołach;
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin w nowoczesnej hali produkcyjnej o wysokim standardzie;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Możliwość pracy również dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.
www.bmz-group.com
Możesz oczekiwać:
BMZ Poland Sp. z o.o. BMZ Poland Sp. z o.o.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.