Pracownica / Pracownik Linii Pakującej

Logwin Poland Sp. z o.o.

Nadarzyn, mazowieckie

Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin, której historia sięga 1877 roku. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia, że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.
Aktualnie do szeregów naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Nadarzyn

Logwin Air+Ocean Poland Sp. z o.o. - międzynarodowa firma z branży logistycznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Konfekcjonowanie i kompletowanie zamówień;
  • Etykietowanie i zabezpieczanie towaru;
  • Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanego towaru przy pomocy programu komputerowego.

Oczekiwania:

  • Umiejętność podstawowej obsługi komputera – warunek konieczny
  • Silna motywacja i chęć do pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole, elastyczne nastawienie;
  • Dokładność, sumienność, odpowiedzialność;
  • Uczciwość i kultura osobista.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Praca w młodym, dynamicznym zespole.

Prosimy o przesłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za zgłoszenia.

Prosimy o dołączenie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych DZ. U. NR 133 poz.883)."

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.