Pracowałeś w terenie? To dobrze, zapłacimy Ci 1 700 + prowizje bez limitu!

Smart Effect Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Stawiamy na doświadczonych przedstawicieli, którzy pracowali w sprzedaży bezpośredniej D2D w takich branżach jak telekomunikacja, telewizja oraz energia - mile widziane osoby sprzedające Energetyczne Centrum, Novum, Energie2, Energy Match.

Posiadanie doświadczenia gwarantuje zajęcie wyższej pozycji w firmie, oraz:
1. Podstawa 1 700,00 + prowizje.
2. Wynagrodzenie płatne co 2 tygodnie.
3. Zwrot za dojazd do terenu.
4. Szansę na otwarcie swojego biura.

Od 5 lat na rynku polskim, słowackim i węgierskim współpracuje z największymi firmami w sektorze energii i paliw, usług finansowych oraz zakupów grupowych. W Polsce pracujemy w 4 oddziałach i obsługujemy miesięcznie blisko 5000 tys. klientów za pośrednictwem 3 kanałów sprzedaży.

Jeżeli masz doświadczenie to wykorzystaj je i wyślij swoje CV.
Nie mydlimy oczu, dlatego przedstawimy Ci uczciwe warunki pracy, a Ty zdecydujesz czy Ci odpowiadają.

Prezentacja firmy

Smart Effect jest oddziałem między-narodowej organizacji działają... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing