Prace w serwisie sprzątającym - Annopol - 18 zł brutto/h

OTTO Work Force

Warszawa, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Prace w serwisie sprzątającym

Miejsce pracy: Warszawa, Targówek (Annopol)

Opis stanowiska:

- zbieranie i selekcja pustych opakowań i palet,

- zamiatanie,

- odkurzanie,

- mycie posadzki maszyną,

- porządkowanie towarów na półkach,

- drobne prace naprawcze, itp.

Wymagania:
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku 8 godzin
- chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:
- umowę zlecenie - zatrudnienie od zaraz w ramach pracy tymczasowej

- stawkę godzinową: 18 zł brutto,

- elastyczny grafik pracy,

- pracę również dla osób uczących się i studiujących,

- możliwość dłuższej współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.