prace przygotowawcze do inwentaryzacji_07.09 - 26.09

INTERIMAX Polska Sp. z o.o. S.K.A.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX Polska Sp. z o.o. S.K.A. należąca do HRBC Group jest agencją rekrutacyjną oraz pracy tymczasowej, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Certyfikat KRAZ numer 8471.

Aktualnie dla jednego z Naszego Klienta, marketu budowlanego poszukujemy na stanowisko:

Prace przygotowawcze / inwentaryzacja

Do zdań należeć będzie:

• liczenie towaru, układanie na półkach
• przygotowanie sklepu do inwentaryzacji
• praca w godzinach 8.00 - 16.00 lub 9.00 - 17.00 od poniedziałku do piątku

Oferta:

• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
• możliwość długotrwałej współpracy

Wymagania

Wymagania:

• pełnoletniość,
• odpowiedzialność,
• dyspozycyjność w terminie od 07.09 do 26.09 lub w wybranych przez siebie terminach
• legitymacja uczniowska/studencka/zaświadczenie ze szkoły (uczelni) - mile widziane

Prezentacja firmy

INTERIMAX Polska Sp. z o.o. S.K.A.<br/><br/>INTERIMAX jest nowocz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
70
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta