Prace pomocnicze OD ZARAZ - Żory

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Żory, śląskie

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX jest częścią grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla jednego ze swoich Klientów- sieci marketów poszukujemy osób do prac pomocniczych w sklepie i przy pakowaniu zakupów klientów.

Miejscowość: Żory ul. Francuska

Zakres obowiązków:

- obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy

- załadunek zakupów klientów

- inne prace zlecone przez kierownika

Wymagania:

- dyspozycyjność w godzinach 12:00 - 20:00

- motywacja i chęć do pracy

Oferujemy:

- pracę dodatkową w okresie od 27.04 do 05.05 w godzinach 12:00 - 20:00 ( 4h lub 8h dziennie )

- stawkę 18 - 20 zł brutto za godzinę pracy

- umowę zlecenie

- przyjazną atmosferę pracy

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą – APLIKUJ DO NAS! Zanim prześlesz CV zapoznaj się z poniższą informacją:

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
28.04.2020 - 05.05.2020
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
18PLN - 20PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie