OTTO Work Force OTTO Work Force

Prace magazynowe - Łubna

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Łubna k. Piaseczna

Obecnie dla naszego klienta, jednego z największych producentów wódki na świecie, poszukujemy osób do pomocy w pracach magazynowych z uprawnieniami na wózek widłowy.

Prace Magazynowe

CE/04/2014

Zadania zleceniobiorcy:

  • Przygotowanie zamówień; załadunek, rozładunek towarów;
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu materiałów w magazynie;
  • Prace porządkowe;
  • Uczestnictwo w inwentaryzacji

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i rozwiniętej kulturze organizacyjnej;
  • Umowę o zlecenie z możliwością nawiązania stałej współpracy;
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy;
  • Wynagrodzenie zawsze na czas;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju w strukturach Firmy.

Wymagania:

  • Uprawienia na wózek widłowy;
  • Aktualna książeczka sanepidowska;
  • Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym;
  • Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.