Prace magazynowe Legnica

OTTO Work Force

Legnica, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Legnica

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuję pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku :

Prace magazynowe
Miejsce wykonywania pracy: Legnica
Nr ref.: KK/DLLEG/2015

Opis stanowiska:
prace magazynowe pomoc przy rozładunkach i załadunkach
dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:
chęć do pracy
dobra kondycja fizyczna
dyspozycyjność

Oferujemy:
zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
wynagrodzenie godzinowe
praca 5 -8 i 16-20.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji w odpowiedzi na to ogłoszenie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.