Prace magazynowe/ ewidencja zwrotów

OTTO Work Force

Gądki, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gądki

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Nr. Ref. KK/ZWROT/07/2014/IP

Miejsce pracy: Gądki k. Poznania- woj. wielkopolskie

 Opis stanowiska pracy:

- rozładunek towaru,

- ewidencja zwrotów,

- wprowadzanie danych do systemu,

- rozkładanie zwrotów,

- obsługa wózka paletowego,

- drobne prace magazynowe.

 Mile widziane:

- status osoby uczącej się,

- uprawnienia na wózki widłowe.

 Oferujemy:

- pracę w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę tymczasową,

 - pracę w stałych godzinach 6-14 oraz 14-22,

- wynagrodzenie 2000 zł brutto miesięcznie,

- system premiowy,

- praca w ciągu tygodnia,

- możliwość nawiązania dłuższej współpracy,

- możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Wymagania:

- aktualna książeczka sanepidu,

- dyspozycyjność w ciągu tygodnia,

- możliwość dojazdu do Gądek we własnym zakresie,

- motywacja oraz chęć do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.