Prace dorywcze na terenie Poznania

OTTO Work Force

Poznań, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Poznań

Otto Polska Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej o numerze wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 2590 obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Nr Ref. AC/PD/05/2012/IP

OPIS STANOWISKA:

• wykładania towaru,
• praca na inwentaryzacjach,
• pomoc przy reorganizacji działu sprzedaży,
• prace fizyczne,
• prace na kasie

WYMAGANIA:

• Sumienność, dokładność i zaangażowanie
• Szukamy osób, które chcą podjąć prace dorywcze, na umowę zlecenie w wybrane dni tygodnia lub weekendy, zarówno od rana jak i w godzinach nocnych ( inwentaryzacja)
• Mile widziane posiadanie ważnej książeczki sanepidowskiej

OFERTA:

• umowę zlecenie,
• wynagrodzenie na czas,

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.