Prace budowlane - Belgia

SHAVILIO Sp. z o.o.

80-755 Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszej firmy szukamy pracowników budowlanych oraz podwykonawców. Szukamy osób posiadających doświadczenie w brukarskie, murarstwie, elektryce, hydraulice oraz innych sektorach budowlanych.

Oferujemy:

- możliwość zdobycia nowego doświadczenia,

- pracę dla dużych belgijskich i polskich firm,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- umowę o pracę lub kontrakt podwykonawczy,

- zwrot kosztów dojazdu,

- zapewnione zakwaterowanie ( praca w Belgii).

Wymagania

- doświadczenie w zawodzie min. 3 lata,

- doświadczenie w pracy za granicą będzie mile widziane,

- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

- prawo jazdy kat. B,

- własny samochód,

- dokumenty potwierdzające kwalifikacje.

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską firmą poszukującą, wykwalifikowanych osób do prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Inne