PRACA ZDALNA - pisanie artykułów branżowych

SMYK s.c.

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Agencja reklamowa zleci pisanie artykułów tematycznych/brażowych do gazetki reklamowej. Możliwość stałej współpracy. Objętość jednego artykułu to jedna-czwarta strony. Wymagane ok. 30 artykułów w miesiącu. Szukamy sumiennych osób charakteryzujących się dotrzymywaniem terminów oraz dobrą znajomością zasad ortografi i gramatyki języka polskiego. Do zadań osoby redagującej będzie należeć również wyszukiwanie informacji związanych z daną branżą do treści artykułu.

Mile widziane osoby z województwa świętokrzyskiego.

Swoje propozycje cenowe wraz z przykładowym tekstem, prosimy kierować na adres praca[małpa]smyksc[kropka]pl

Prezentacja firmy

Drukarnia SMYK S.C. specjalizuje się w druku małych i średnich na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne