Praca! Właśnie dla Ciebie!

Asekuro.pl

Bielsko-Biała, 43-300, śląskie

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy, lub możliwości dodatkowego zarobku?Jesteś pełen pozytywnej energii oraz lubisz kontakt z ludźmi?

To właśnie Ciebie szukamy!!

Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczy otwartość oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, elastyczne godziny pracy oraz umowę zlecenie. Dostęp do aplikacji mobilnej da Ci możliwość pracy gdziekolwiek jesteś, nawet podczas wycieczki czy spotkania towarzyskiego - sam decydujesz kiedy pracujesz.

Zmień gadanie na działanie, dołącz do Nas! Tylko działaniem kreujemy przyszłość!

Czekamy na Twoje CV

Prezentacja firmy

Dynamicznie rozwijająca się firma, mająca siedzibę w Bielsku-Białej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia