Praca w szklarni z kwiatami

Pran Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego holenderskiego klienta, hodowcy kwiatów, poszukujemy kandydatów/tki, którzy będą odpowiedzialni za zbiór, sortowanie, pakowanie i przygotowanie kwiatów do wysyłki.
Praca odbywa się w szklarni.

Wymagania

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy w szklarni przy kwiatach,
- Doświadczenie przy ścinaniu kwiatów (mile widziane),
- Doświadczenie w sadzeniu kwiatów (mile widziane),
- Prawo jazdy kat. B (mile widziane),
- Znajomość jęzka angielskiego lub niemieckiego (mile widziana)

Oferujemy:

- Pracę na holenderskich warunkach zatrudnienia,
- 40-50 godzin tygodniowo,
- Zakwaterowanie i ubezpieczenie (odpłatnie).

Prezentacja firmy

Witamy na stronie agencji PRAN - specjalisty w dziedzinie rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo