praca w sprzedaży w prestiżowej firmie w Łodzi !

Randstad Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Poszukujemy ambitnych i dynamicznych sprzedawców dla jednego z wiodących operatorów telekomunikacyjnych, jednego z liderów badania Top Employers Polska 2016

Nr ref.: 39852
Praca stała
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:
  • realizacja założonych celów sprzedażowych
  • promowanie oferowanych usług
  • przygotowanie raportów i wspieranie działań marketing

Oczekiwania:
  • motywacja i chęć pracy w sprzedaży
  • zorientowanie na wyniki
  • samodzielność
  • łatwość w budowania relacji

Oferta:
  • wynagrodzenie stałe 2500 brutto + atrakcyjny system premiowy (premie nawet do 3000PLN/miesiąc)
  • elastyczny czas pracy
  • umowa o pracę tymczasową
  • długofalowe zatrudnienie
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w sprzedaży

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)