Praca w sklepie spożywczym samoobsługowym

Sklepy Plusik Sp. j.

Oświęcim, śląskie

Opis stanowiska pracy

Sieć "Sklepy Plusik" D. J. Mirek sp. jawna poszukuje pracowników do sklepu spożywczego samoobsługowego. Oferujemy każdy rodzaj zatrudnienia.

Wymagania:
-wykształcene min. zawodowe
-umiejętność obsługi kasy fiskalnej
-aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
-doświadczenie min. 6 miesięcy w sklepie spożywczym samoobsługowym
dyspozycyjność- praca w systemie dwuzmianowym

Obowiązki:
-obsługa klienta
-przyjmowanie i wykładanie towaru
-metkowanie towaru
-dbanie o czystość sklepu

Oferujemy pracę w stabilnej firmie. Wynagrodzenie 1680 zł brutto. Miejsce pracy sieć delikatesów Plusik, placówki w Oświęcimiu.
Preferowany kontakt osobisty z kierowniczkami sklepów do godziny 14.

Prezentacja firmy

\"Sklepy Plusik\" D.J. Mirek sp.jawna

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 680PLN - 1 680PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie