Praca w sklepie internetowym

MocneBaterie.pl

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dynamicznie rozwijający się sklep internetowy MocneBaterie.pl poszukuje pracownika.

Obowiązki:

  • Obsługa bezpośrednia, telefoniczna i mailowa klientów sklepu
  • Kompletowanie zamówień do odbioru osobistego
  • Kompletowanie oraz wysyłka zamówień klientów z serwisu Allegro oraz Sklepu internetowego
  • Dbanie o stan magazynu

Wymagane atuty:

  • Dokładność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Obsługa komputera na zaawansowanym poziomie
  • Mile widziana znajomość komputerowej, obsługa programu graficznego (np.: GIMP, Photoshop) oraz aparatu fotograficznego
  • Uczciwość, sumienność punktualność, poczucie humoru
  • Wysoka kultura osobista
  • Zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Szukamy osoby na stałe – jeśli chcesz popracować chwilę to nie praca dla Ciebie

Co oferujemy:

  • Pracę w młodym i zaangażowanym zespole od poniedziałku do piątku od 8:00-16.00
  • Jesteśmy dynamiczni i gwarantujemy kontakt z najnowszymi technologiami w sprzedaży
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Wynagrodzenie: podstawa + dodatki adekwatne do zaangażowania, kreatywności i inicjatywy własnej

Miejsce pracy: MocneBaterie.pl, ul. Krupnicza 5/1, 31-123 Kraków

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Praca od zaraz!

Minimalne wykształcenie: Średnie

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

MocneBaterie.pl to firma zajmującą się importem i sprzedażą wysokiej jak... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Internet / e-commerce, Praca Call Center / Telemarketing