Praca w produkcji spożywczej dla kobiet

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: Holandia

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

W aktualnym projekcie rekrutacyjnym poszukujemy kandydatów na stanowisko:

NAZWA STANOWISKA

Dla naszego klienta w Holandii, szukamy pracownikówprodukcji spożywczej- ze względu na charakter pracy, oferta kierowana głównie do kobiet.

Opis stanowiska:

- Prace produkcyjne

- Wykonywanie produktów spożywczych- t.j. ciastka, pizze, zapiekanki, orientalneprzyprawy, orzechy w czekiladzie, filety drobiowe

- taśmowe pakowanie i kontrola jakości w.w produktów i kontrola jakości

Co oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie

-Opiekę polskiego koordynatora

- Komfortowe zakwaterowanie

- legalną pracę w dobrze prosperujących zakładach

- zakwaterowanie

- ubezpieczenie

- cotygodniowe oferty pracy

- możliwość zorganizowania przejazdu do Holandii

- praca na dłuższy okres

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania dokumentów poprzez opcję "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. legitymuje się wpisem do KRAZ nr 1145.

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

oferta skierowana głównie do osób z roczną przerwą w zatrudnieniu

- oferta skierowana do osób które po zakończzeniu edukacji , przez okres trzech miesięcy nie podjeły pracy

- ze względu na specifikę pracy preferowane kobiety

- mile widziane prawo jazdy kat. B

- mile widziane doświadczenie w produkcji spożywczej

-motywacja do pracy

- gotowość wyjazdu na minimalny okres wyjazdu 8 tyg. lub dłużej