Praca w pralni / De Meern, Holandia

Covebo Work Office Sp. z o.o.

De Meern, Holandia , zagranica

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od 15 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Miejsce pracy: De Meern, Holandia

 Opis stanowiska:

• Sortowanie, segregowanie pościeli pochodzących branży hotelowej i gastronomicznej: obrusów, pościeli, prześcieradeł, ręczników
• Podawanie pościeli do maszyn piorących, maglujacych, prasujących
• Obsługa prostych maszyn
• Praca w wyższych temperaturach

Oferujemy:

• Stawka godzinowa brutto 9,86 Euro
• Stałe godziny pracy
• Firmowe zakwaterowanie oraz transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
• Pełne ubezpieczenie
• Wynagrodzenie zawsze na czas
• Internetowy profil pracownika umożliwiający wgląd i pobranie dokumentów (rozliczeń, pasków wypłat itp.)
• Zaliczkę po pierwszym przepracowanym tygodniu
• Opiekę polskich koordynatorów
• Transport do Holandii sprawdzonymi przewoźnikami
• Możliwość długotrwałej współpracy

Dodatkowo:

• pakiet startowy o wartości 120 zł (poszewka na pościel, holenderska karta startowa do telefonu, słowniczek polsko – holenderski)

Wymagania:

• Gotowość do pracy w wyższych temperaturach
• Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
• Mile widziana znajomość języka angielskiego
• Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.