Praca w Niemczech dla opiekunek/ów osób starszych

Centrum Kreowania Wizerunku PRomenada

Lubeck, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukiwana/y Opiekunka / Opiekun osób starszych w Niemczech

Praca Opiekunki / Opiekuna polega na opiece nad osobą starszą lub chorą, która nie jest w stanie sama zadbać o siebie i swoje potrzeby.

Codzienne czynności obejmują:

-podstawową pielęgnację Podopiecznego
-dbanie o jego dobre samopoczucie
-towarzyszenie i organizowanie Podopiecznemu czasu (gry, spacery, rozmowa)
-proste prace domowe (utrzymanie porządku, robienie zakupów, gotowanie)

Od Kandydatek/tów oczekujemy:

*znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym, pozwalającym na konwersację z Podopiecznym oraz wykonywanie bieżących obowiązków, jak zakupy w sklepie, aptece, *organizowanie wizyty u lekarza
*doświadczenia w opiece nad osobą starszą lub chorą
*wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka
*mile widziane prawo jazdy kat. B z praktyką w prowadzeniu auta

Oferujemy:

- stałe wynagrodzenie
- umowę o pracę
- pełną pomoc i organizację przed wyjazdem i na miejscu

Prezentacja firmy

Centrum opieki długoterminowej realizowanej w domu pacjenta.<br/>... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 miesiąc
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
1 680PLN - 3 700PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia