Opis stanowiska pracy

TML Professional agencja zatrudnienia (Nr. Rejestru podmiotów prowadzących agencją pośrednictwa 8944) specjalizująca się w leasingu pracowniczym z siedzibą w Koninie poszukuje dla swojego klienta – działającej na rynku międzynarodowym firmy o ugruntowanej pozycji pracownika tymczasowego na stanowisko:

Pomocnik Magazyniera

Miejsce pracy Modła Królewska

Obowiązki:

  •  Przyjmowanie towaru na magazyn
  •  Rejestracja dostarczanych towarów
  •  Odpowiednie rozlokowanie oraz zabezpieczenie towarów
  •  Prace porządkowe
  •  Inne czynności związane z prawidłowym funkcjonowaniem magazynu

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Pracowitość i sumienność
  • Dobra organizacja pracy
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Uprawnienia na wózek widłowy będą dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

TML Professional to firma z doświadczeniem przez lata gromadzonym... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 750PLN - 1 750PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy