praca w magazynie OD ZARAZ

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Dla Naszego klienta, lidera branży logistycznej poszukujemy kandydatek do pracy na stanowisku pracownika magazynowego

miejsce pracy - OŁTARZEW k. Ożarowa Mazowieckiego

Dla nas nie jest ważny Twój wiek ani doświadczenie !

Agencja Pracy Tymczasowej Randstad Polska Sp. z o.o. jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, specjalizującą się między innymi w rekrutacji z dziedziny logistyki i produkcji.

Nr ref.: 39195
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

Do Twoich zadań będzie należało:

- przygotowywanie asortymentu do wysyłki
- pakowanie/ kompletacja zamówień (praca ze skanerem)
- oklejanie elementów do wysyłki
- testowanie, czyszczenie i odkurzanie sprzętu

Oczekiwania:

Wystarczy, że
- chcesz pracować
- odnosisz się z szacunkiem do współpracowników
- jesteś otwarta na nowe doświadczenie zawodowe
- podchodzisz poważnie do pracy i powierzonych zadań
- możesz pracować w systemie 2  zmianowym
- znasz podstawową obsługę komputera

Oferta:

Oferujemy Tobie:

- stabilne warunki zatrudnienia oraz wolne weekendy i święta.
- umowę o pracę (ZUS, urlop itp.)
- możliwość przejścia na stałe do organizacji
- przyjazną atmosferę pracy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta możesz :
- wysłać CV przez formularz
- zadzwonić do nas (tel. 722 301 002)
- wysłać SMS o treści PRACA, a oddzwonimy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)