Praca w dziale księgowości Warszawa (j.angielski)

Coram Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa firma z siedzibą w Warszawie, poszukuje do swojego zespołu kandydata na stanowisko:

Pomoc w dziale księgowośc (1/2 etatu).

Zakres obowiązków:

  • pomoc w obsłudze procesów księgowych,
  • prowadzenie dokumentacji
  • pomoc przy bieżących obowiązkach działu.
  • wymagana jest znajomość języka angielskiego.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość podstaw rachunkowości,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • znajomość MS Office – (Excel jest warunkiem koniecznym),
  • sumienność,
  • komunikatywność,

Prezentacja firmy

CORAM POLAND, z blisko 20-letnim doświadczeniem handlowym i produkcyjnym... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa