Praca w Długołęce na różnych stanowiskach! od zaraz!

Beetsma Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Beetsma dla jednego ze swoich Klientów z branży spożywczo-przemysłowej poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisko:

Kasjer/ka
Pracownik hali
Pracownik sklepu internetowego

Miejsce pracy: Długołęka.

Zadania na stanowiskach pracy:
- obsługa kasy,
- obsługa klienta,
- wykładanie towaru.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
- stawkę miesięczną od 1800 - 2000 zł brutto +częściowy zwrot za przejazd,
- szkolenie przygotowujące do pracy,
- elastyczny grafik dostosowany do Ciebie
- przyjazną atmosferę

Wymagania:
- sumienność, rzetelność
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny).

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie