Praca w Centrum Rozrywki Laserhouse

Laserhouse s.c.

41-208 Sosnowiec - Niwka, śląskie

Opis stanowiska pracy

Laserhouse poszukuje pracowników do pracy w tygodniu na
stanowisku: Pracownik Obsługi Klienta.

Miejsce pracy: Sosnowiec ul.Wojska Polskiego 47 (dzielnica Niwka)

Do zadań osoby zatrudnionej na w.w. stanowisku należy m. in.:

przeprowadzanie instruktrażu dla graczy
przedstawianie oferty firmy klientom indywidualnym oraz instyutucjonalnym
obsługa kasy fiskalnej oraz programu do fakturowania
dbałość o sprzęt i mienie firmy
utrzymywanie w czystości obiektu (również w części konsumpcyjnej)
dbałość o jakość obsługi klienta zarówno podczas szkoleń oraz rozgrywek, jak i w części konsumpcyjnej lokalu
przygotowywanie, sprzedaż oraz podawanie artykułów spożywczych
bezpośredni, telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientami
nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
aktywny udział we wszystkich akcjach promocyjnych firmy
udział w pracach remontowo-porządkowych

Wymagania

-wiek 25-30 lat
-wykształcenie min. średnie
-dyspozycyjność, pełna gotowość do pracy od poniedziałku do piątku
-umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
-łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami
-pozytywne nastawienie do dzieci
-umiejętność samodzielnej organizacji pracy

Prezentacja firmy

Laserhouse to pierwsze na Śląsku i w Zagłębiu miejsce do gry w la... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne