Praca w centrum przesyłkowym – Tychy (z dojazdem z Zabrza)

OTTO Work Force

Tychy, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Tychy

Od: OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Naszym Klientem jest jedna z wiodących firm kurierskich w Europie na rynku przesyłek krajowych i zagranicznych. Obecnie pilnie poszukujemy osób na stanowisko: Praca w centrum przesyłkowym

Rejon: Tychy
Nr ref. ID/ST/09/2017

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

. Rozładunek/załadunek paczek,
- Załadunek przesyłek, paczek oraz ich segregacja
- Prace porządkowe
- Prace magazynowe

WYMAGANIA:

-Zaangażowanie i pracowitość
-Umiejętność współpracy w zespole
-Mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie
-Dyspozycyjność na w systemie dwu zmianowym (zmiany od 14:30 - 23:00 oraz 23:00 - 6:00 )

OFERTA:

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- Firma zapewnia dojazd darmowym transportem do swojej siedziby w Tychach dojazd jest zorganizowany z Zabrza
-Posiłek profilaktyczny dla pracowników na każdej zmianie w okresie zimowym
- Atrakcyjny system premiowy oraz zarobki
-Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.