Praca w biurze po maturze!

Beetsma Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Twoim zadaniem na stanowisku konsultanta będzie aktywna sprzedaż telefoniczna. Każdy sprzedany produkt to Twoja szansa na wysoką prowizję

Jeśli jesteś komunikatywny/a, masz chęć spróbować swoich sił
w telefonicznej sprzedaży, chcesz zarobić na wakacje-

Poszukujemy osób nawet bez doświadczenia-
jesteśmy po to, żeby Cię wszystkiego nauczyć.

Po pierwsze u nas nauczysz się pracy z ludźmi, wyszkolisz swoje umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne ;)
Otrzymasz umowę zlecenie ze stawką podstawową oraz atrakcyjne premie, które są przyznawane indywidualnie a nie grupowo!
Poznasz ciekawych ludzi, nauczysz się współpracy i cierpliwości.

SPRAWDŹ SIĘ - APLIKUJ !

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta