PRACA W BIURZE HANDLOWYM PRODUCENTA STOLARKI PCV

F.H.U. Laredo

Kalisz, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Nasz przyszły pracownik odpowiedzialny będzie za:
- obsługę klientów zgodną ze standardami firmy,
- przygotowywanie i dostosowywanie oferty do potrzeb klienta,
- negocjowanie oraz podpisywanie umów,
- realizowanie wyznaczonych planów sprzedaży

Wymagania

- umiejętność skutecznego nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientem,
- zaangażowanie w pracę oraz orientacja na osiąganie celów,
- doświadczenie w pracy z klientem ( handel, banki, ubezpieczenia, itp.)
- kobieta,
- prawo jazdy kat.B
- gotowość do odbycia ok. 1-miesięcznego szkolenia Augustowie
( koszt szkolenia i zakwaterowania pokrywa pracodawca)

Prezentacja firmy

Firma LAREDO jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 680PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie