Praca tymczasowa ankieter/-ka

Marketing Research World

44-100 Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma MRW w związku z realizacją projektu na terenie województwa śląskiego poszukuje osób w charakterze ankietera/ankieterki.
Miejsce realizacji zlecenia: poszczególne miasta województwa śląskiego:
01. Będzin
02. Bielsko-Biała
03. Bytom
04. Chorzów
05. Cieszyn
06. Częstochowa
07. Dąbrowa Górnicza
08. Gliwice
09. Jastrzębie Zdrój
10. Jaworzno
11. Katowice
12. Kłobuck
13. Lubliniec
14. Mikołów
15. Mysłowice
16. Myszków
17. Piekary Śląskie
18. Pszczyna
19. Racibórz
20. Ruda Śląska
21. Rybnik
22. Siemianowice Śląskie
23. Sosnowiec
24. Świętochłowice
25. Tarnowskie Góry
26. Tychy
27. Wodzisław Śląski
28. Zabrze
29. Zawiercie
30. Żory
31. Żywiec

Główne zadania: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację ankiet z respondentami w wyznaczonych placówkach.
Pracodawca oferuje:
- współpracę w oparciu o umowę cywilno – prawną
- wynagrodzenie według stawki godzinowej plus wysokie premie zadaniowe
- szkolenie przygotowujące do realizacji zleconych zadań
- pracę w godzinach 7:00-16:00
- udział w realizacji ciekawego projektu badawczego
- możliwość podjęcia współpracy przy kolejnych projektach

Wymagania

Firma poszukuje osób:
- posiadających umiejętności komunikacyjne
- o wysokiej kulturze osobistej
- angażujących się w wykonywane zadania
- dokładnych
- skrupulatnych
- rzetelnych
- dyspozycyjnych w okresie trwania projektu
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.
Aplikację prosimy zatytułować: Ankieter – imię i nazwisko i powiat
Termin wykonywania pracy: sierpień-październik 2015
Rezerwujemy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926)."

Prezentacja firmy

MRW jest firmą realizującą badania marketingowe i opinii publicznej, któ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne