Praca, staże, szkolenia, warsztaty dla osób niepełnosprawnych!

Fundacji Fuga Mundi

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy osoby niepełnosprawne
do BEZPŁATNEGO udziału w projektach aktywizujących zawodowo.

 „Przekroczyć próg rynku pracy”
 „Indeks kompetencji społecznych i zawodowych”
 „Praca ze wspomaganiem”

Projekty współfinansowane są ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

OFERUJEMY TAKIE FORMY WSPARCIA JAK:
• staże zawodowe;
• poradnictwo zawodowe oraz przygotowanie Indywidualnego Planu Działania;
• zajęcia Klubu Pracy;
• Pośrednictwo pracy;
• Szkolenia
• aktywnych form spędzania wolnego czasu ,

Zapewniamy głównie profesjonalną pomoc w znalezieniu zatrudnienia dostosowanego do indywidualnych potrzeb i predyspozycji zawodowych Uczestników. W ramach realizacji projektów Uczestnicy będą mogli skorzystać z usług doradcy zawodowego, pośrednika pracy, trenera pracy, prawnika, psychologa.

Wszystkie działania skierowane do uczestników są BEZPŁATNE

Zainteresowanych prosimy o kontakt:
• tel.:
• e-mail:
• ul. Świętego Leonarda 1/28, 25-311-Kielce

Wymagania

WYMAGANIA:
• rejestracja w Agencji Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi
• aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
• mężczyźni wiek:18 - 64 , kobiety wiek:18 - 59,
• status osoby nieaktywnej zawodowo
• zameldowanie na terenie województwa świętokrzyskiego,
• niekorzystanie z żadnej formy aktywizacji (np. WTZ, projekty finansowane ze środków publicznych), których kompleksowe formy wsparcia są/były zbieżne ze wsparciem planowanym w ramach Projektu., ZAZ,

Prezentacja firmy

Fundacja Fuga Mundi to organizacja pożytku publicznego mająca na celu wy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne