Praca sezonowa na magazynie - Koszalin

OTTO Work Force

Koszalin, zachodniopomorskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Koszalin

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynowy

Nr ref. ML/Kosz/06/16

Obowiązki:
-załadunek / rozładunek towarów
-porządkowanie palet
-foliowanie
-sortowanie
-prace porządkowe

Oferujemy:
-pracę sezonową w okresie letnim (czerwiec-sierpień)
-umowę zlecenie
-stawkę godzinową 13,86 zł brutto
-możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Wymagania:
-gotowość do pracy zmianowej, planowanej od poniedziałku do piątku i niektóre soboty
-chęć do pracy
-dobra kondycja fizyczna
-dyspozycyjność w okresie czerwiec-sierpień

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.