Praca: Redaktor Naczelny wiodącego serwisu internetowego o podróżach lotniczych

Artweb-Media Sp. z o.o. Sp. k.

Wroclaw, 51-649, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Wydawca jednego z największych portali o podróżach lotniczych w Polsce poszukuje osoby na stanowisko Redaktora Naczelnego, która podejmie się misji doprowadzenia serwisu na pozycję numer 1 w Polsce. Jeżeli chcesz dołączyć do ambitnego zespołu tworzącego jeden z najciekawszych projektów turystycznych w polskim internecie - być może ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Do obowiązków Redaktora Naczelnego będzie należało:

  • współtworzenie i realizacja planów dynamicznego zwiększania zasięgu serwisu w różnych kanałach dystrybucji: www, social media, email, wideo.
  • działania PR, uczestniczenie w konferencjach branżowych, kontakty z mediami,
  • tworzenie treści redakcyjnych, materiałów prasowych, relacji, newsów,
  • bliska współpraca z zespołami: redakcyjnym, web-dev, marketingowym i handlowym;

Wymagania

Szukamy osoby:

  • świetnie znającej rynek lotniczy i systemy rezerwacyjne,
  • z dużym stażem odbytych lotów, potrafiącej znajdować najciekawsze promocje,
  • mającej kilkuletnie doświadczenie redakcyjne/dziennikarskie,
  • mającej co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobrze zorganizowanej i produktywnej,
  • otwartej, łatwo nawiązującej kontakty i pewnej siebie, będącej naturalnym liderem, który wzbudza sympatię, ale jest zarazem wymagający,
  • władającej perfekcyjnie i bezbłędnie językiem polskim w mowie i w piśmie,
  • z wiedzą z obszaru marketingu internetowego,
  • a przede wszystkim – kochającej podróże i pracę redakcyjną!

    CV i list motywacyjny należy przesłać na adres rekrutacja(małpa)artweb-media(.)com  Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Artweb-Media jest wydawcą internetowych serwisów docierających do ponad ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
zależne od wyników
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo