Praca przy przeprowadzce - Bemowo/Wola

OTTO Work Force

Warszawa, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa

Obecnie dla naszego Klienta - lidera na światowym rynku zarządzania informacją, który od ponad 50 lat pomaga instytucjom na całym świecie zwiększać bezpieczeństwo oraz redukować koszty, związane z ochroną i przechowywaniem danych, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Pomoc przy przeprowadzce

Zakres obowiązków:
- Prace przeprowadzkowe,
- Przejęcie dokumentów,
- Realizacja zamówień wg listy

Wymagania:
- Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
- Dyspozycyjność, wysoka motywacja do pracy, punktualność

Oferta:
- Praca na terenie Warszawy
- Umowa zlecenie
- Praca od poniedziałku do piątku, godz. 7.00 - 17.00
- Zatrudnienie w renomowanej Firmie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.