PRACA PRZY DRZEWKACH OZDOBNYCH - WYJAZD OD ZARAZ

T&S Group Sp. z o.o.

okolice Tilburga (Holandia), zagranica

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.

Miejsce pracy: okolice Tilburga (Holandia)

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745). Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.

Opis stanowiska:

  • dekorowanie drzewek ozdobami świątecznymi według ustalonego schematu
  • układanie drzewek na palety
  • ukladanie kompozycji kwiatowych i robienie stroikow
  • inne prace produkcyjno-magazynowe
  • obsługa urządzeń ogrodniczych,
  • praca zarówno w szklarni jak i na zewnątrz
  • możliwa również praca w godzinach nadliczbowych

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu średnim,
  • zręczność, sprawność manualna,
  • mile widziane doświadczenie w pracach ogrodniczych
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie powyżej minimalnych stawek wiekowych
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego
  • opiekę polskich rezydentów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.