Praca produkcja Igołomska- stawka 12zł/h br. dzień 14.08 zł/ h br. noc

OTTO Work Force

Kraków, małopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kraków

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

PRACOWNIK PRODUKCJI W DRUKARNI
(IGOŁOMSKA25)

Numer referencyjny: IG/PROD/11/2016

PROPONUJEMY:

- umowę zlecenie
- pracę w systemie zmianowym (6-14, 14-22 lub 22-6)
- możliwość ustalenia elastycznego grafiku
- możliwość pracy tylko w weekendy
- atrakcyjne stawki – 12 zł/h brutto w dzień lub 14,08zł/h brutto zmiana nocna

OBOWIĄZKI:

- proste prace pomocnicze

WYMAGANIA:

-osoby pełnoletnie
- chęć pracy w systemie zmianowym
- mile widziany status ucznia bądź studenta

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.