Praca poniedziałek – piątek-mężczyzn

Rhino

41-800 Zabrze, śląskie

Opis stanowiska pracy

Od wielu lat realizujemy projekty dla znanych marek w Polsce!
Zdobyliśmy uznanie i cenią nas za profesjonalizm!
Pracując z nami z pełnym zaangażowaniem i wiarą możesz stać się częścią prawdopodobnie najlepszego zespołu Doradców Klienta w Polsce!

Miejsce pracy : Zabrze i okolice

Opis stanowiska:
-koordynacja działań promocyjnych
-realizacja założonych celów sprzedażowych
-rozwój sprzedaży na powierzonym terenie
-budowanie i utrzymywanie długotrwałych i pozytywnych relacji z Klientami

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-warunki wynagrodzenia podzielone na część stałą i zmienną
-ambitną, atrakcyjną pracę z wyzwaniami
-możliwość rozwoju zawodowego
-niezbędne narzędzia pracy

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Aplikację prosimy przesyłać wraz z klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Wymagania

Wymagania:
-łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z klientami
-ambicja, upór, zaangażowanie
-skuteczność w działaniu, orientacja na wynik
-prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Sukces Europejskiego Koncernu Multimedialnego powstałego w 1970 r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 900PLN - 2 900PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia motywacyjna, wyjazdy integracyjne
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media