Praca od zaraz przy promowaniu nowego lokalu w Krakowie:)

Gastronomika Sp. z o.o.

31-027 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do klubu w samym centrum Krakowa poszukujemy aktualnie osób zainteresowanych współpracą w charakterze Promotorów oraz Promotorek.

Zapewniamy
* pracę w oparciu o umowę zlecenie
* elastyczny grafik który dopasować możesz do studiów (zarówno dziennych jak i zaocznych) lub drugiej pracy
* stałe wynagrodzenie 10zł/h + wysokie prowizje (od 8 do 42zł za wejście)
* wypłaty w systemie tygodniowym
* miła atmosferę w pracy, brak "ciśnienia" na wynik
* szkolenie dla osób bez doświadczenia
* wysokie premie za osiągane wyniki
* stały dostęp do ciepłej herbaty :)

Szukamy osób które ukończyły 18 lat, są komunikatywne, odważne i przebojowe :) Mile widziana znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się gastronomią w dużej mierze obsługą zagranicznyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia