PRACA OD ZARAZ ! pracownik produkcji Wrocław/okolice

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Nr ref.: 41629
Praca stała
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • prace produkcyjne
  • czynności pomocnicze w pakowaniu produktów
  • prace magazyowe

Oczekiwania:
  • doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • dyspozycyjność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • komunikatywność
  • wysoka motywacja do pracy

Oferta:
  • praca w oparciu o umowę o pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w systemie zmianowym
  • możliwość rozwoju
  • możliwość długofalowej współpracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)