Praca od zaraz- Mysłowice( również dla uczniów i studentów)

InterKadra Sp. z o.o.

Mysłowice, śląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Mysłowice

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Oferujemy:
umowę o dzieło podpisaną z InterKadra
atrakcyjna stawka godzinową
miłą atmosferę w pracy

Wymagania :
dyspozycyjność w godzinach nocnych pn- pt 22.00-6.00
aktualna książeczka sanitarno - epidemiologiczna
zaangażowanie
chęć do pracy

Obowiązki :
wykładanie towaru wg harmonogramu
praca na dziale przemysłowym/ spożywczym
dbanie o stanowisko pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.