PRACA NA WAKACJE

BMC Marketing

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteś aktywnym uczniem lub studentem i szukasz pracy tylko na wakacje ?

Jesteśmy firmą, która prowadzi kampanie marketingowe dla dużych klientów, aktualnie dla międzynarodowej organizacji pozarządowej.
Nasz zespół i energia pozwalają rozwijać naszą działalność.
Jesteśmy gotowi przyjąć nowe osoby do naszego zespołu, które pomogą nam realizować cele i marzenia.

W jaki sposób działa nasz zespół?

Przede wszystkim dbamy o atmosferę w pracy - mamy zespół ambitnych, entuzjastycznych osób, które nie tylko ze sobą współpracują, ale też pomagają sobie i wspierają się we wzajemnych działaniach.

Ponadto oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenia (możliwość bonusów)
- pakiet profesjonalnych szkoleń
- program rozwoju biznesowego dla osób, które wiążą swoją przyszłość z zarządzaniem zespołem, rekrutacją i samodzielnym prowadzeniu kampanii marketingowej.
- ciekawą i rozwijającą współpracę

Wymagania

Szukamy osób:
- (od zaraz)
- z min. średnim wykształceniem lub studentów zaocznych
- entuzjastycznych, kreatywnych o wysokiej kulturze osobistej
- chętnych podjąć współpracę w zespole
- potrafiących zarządzać swoim czasem pracy.
-pomysłowych i dynamicznie działających

Prezentacja firmy

BMC Marketing jest nowo powstałą firmą marketingową ściśle współpracując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media