Opis stanowiska pracy

Jesteś studentem lub tegorocznym maturzystą? Chcesz zarobić pieniądze np. słoneczne wakacje?

Świetnie, ponieważ mamy wprost idealną propozycję dla Ciebie.

Praca polega na obsłudze klienta indywidualnego oraz biznesowego.
Doradztwo w zakresie wyboru ofert przygotowanych dla klientów.
Odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące sieci komórkowych.
Aktywna sprzedaż produktów Naszego partnera biznesowego.

Contact Center Outsourcing w zamian gwarantuje Wszystkim zatrudnionym, stałą stawkę godziną, atrakcyjne warunki premiowe - osiągalne już od pierwszego dnia pracy, profesjonalne szczegółowe szkolenie produktowe z zakresu doradztwa oraz sprzedaży, świetną atmosferę w pracy, konkursy motywacyjne, imprezy firmowe i przede wszystkim zdobycie cennego doświadczenia.

Wymagania

Poszukujemy osób, które są komunikatywne, ambitne, sumienne, a przede wszystkich są nastawione na realizację celów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta