Praca na recepcji klubu squasha (studentka, uczennica do 25 lat)!

GK Partners Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Klub aerosquash jest jednym z największych klubów squasha w Warszawie. Posiadamy pięć profesjonalnych kortów z certyfikacją Światowej Federacji Squasha. Klub zlokalizowany jest na Gocławiu, przy ulicy Wał Miedzeszyński 646.

Poszukujemy młodej (do 25 lat), uczącej się osoby do pracy na recepcji klubu w godzinach otwarcia klubu (ok. 160h miesięcznie).

UWAGA: elastyczność czasowa, w tym możliwość zastępowania innych pracowników będzie dużym atutem.

Do zadań w szczególności należeć będzie:
- obsługa klientów (przyjmowanie i organizacja rezerwacji, pobieranie płatności, obsługa kasy fiskalnej, nadzór nad bieżącym funkcjonowaniem klubu),
- obsługa sklepu oraz wypożyczalni,
- obsługa dostawców (sprzęt sportowy, napoje, itp.),
- oraz bieżące zarządzanie sytuacjami, które mogą pojawiać się w trakcie pracy.

Oferujemy przede wszystkim:
- samodzielną pracę pozwalającą wykazać się inicjatywą i pomysłowością,
- partnerską formę współpracy umożliwiającą realizację własnych pomysłów,
- umowę zlecenie ze stałą stawką godzinową (13zł brutto/godzinę).

Osoby spełniające kryteria i zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV.

Wymagania

Idealna kandydatka powinna posiadać następujące cechy:
- chęć do pracy,
- otwartość na kontakty z ludźmi i komunikatywność,
- umiejętności sprzedażowe,
- zainteresowanie tematyką sportową,
- dużo optymizmu,
- mile widziane będzie doświadczenie w sektorze usługowym.

Prezentacja firmy

aerosquash jest jednym z największych klubów squasha w prawobrzeżnej czę... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
1 rok (w tym 3 m-c okres próbny)
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
13PLN - 13PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sport / Rekreacja