Opis stanowiska pracy

Przepakowalnia produktów leczniczych z Przeźmierowa zatrudni: operatorów produkcji

Praca realizowana jest głównie w trybie jednozmianowym.

Cechy, które muszą posiadać osoby aplikujące na powyższe stanowiska to:
- sumienność,
- dokładność,
- zdolności manualne,
- punktualność,
- zaangażowanie i chęć podnoszenia kwalifikacji,
- nienaganna kultura osobista,
- zaangażowanie.

Warunki współpracy omówione zostaną z kandydatami podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Proszę o przesyłanie CV ze zdjęciem.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma Prespack powstała wychodząc na przeciw wzrastającemu zapotr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia