Praca na produkcji w Czechach

Dp Work

Praga, zagranica

Opis stanowiska pracy

Rekrutacyjno-szkoleniowa Agencja DP WORK otrzymała prestiżową nagrodę "FIRMA SUKCESU" w programie START Plus w ramach oceny Krajowej Nagrody Jakości w 2014 roku - jako pierwsza agencja zatrudnienia w historii przyznawania tej nagrody.

IČO (NIP): 27944719 DIČ (REGON): CZ27944719.

Od wielu lat rekrutujemy pracowników na różne stanowiska dla europejskiego przemysłu Automotive

Dla naszych partnerów w Republice Czeskiej (fabryki TRW-Carr i Faurecia) rekrutujemy pracowników na stanowisko "Operator Produkcji"

Nasza oferta

- czeska umowa o pracę na okres jednego roku z możliwością przedłużenia (praca długoterminowa)

- zarobki od 2300-2800 netto - podstawa bez nadgodzin (godzinowo od 14 zł netto)

- darmowe ubezpieczenie zdrowotne

- darmowe badania lekarskie

- darmowa odzież i obuwie robocze

- darmowe szkolenia BHP

- system premiowy

- możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (+25% nadgodzina, praca w sobotę/niedzielę +50%, praca w święto państwowe +100%)

- zakwaterowanie w hotelu pracowniczym

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o czeską umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji oraz opłat za znalezienie pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:

Wymagania

- praca dla kobiet mężczyzn

- bardzo dobry stan zdrowia

- min. wykształcenie podstawowe

- wiek 18 - 50 lat

- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

- chęć i motywacja do pracy

Prezentacja firmy

Firma rekrutacyjna i szkoleniowa DP WORK otrzymała prestiżową nagrodę "F... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
300
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 300PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
+25 % za nadgodziny
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji